close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

تعمیرات مبل

سلام بهترین و سریع ترین راهی که می تواند نشستن را راحت کند یا کاری کند که نشیمن لق و شل نباشدتعمیرات مبل و بازسازی مبل است.

چون این اتفاق برای هم ما افتاده که روی مبل مورد علاقه مان می نشینیم و توی آن فرو می رویم یا مبل تکان می خورد.

در مورد کوسن ها بهترین کار این است که زیپ آن ها را باز کنید و فوم را بیرون بیاورید و پشت و رو کنید،

چون زیر آن استفاده نشده و هنوز سفت و محکم است.

فوم را پشت و رو توی کوسن بگذارید و زیپ را ببندید و راحت بنشینید.

این به فکرم نرسیده بود، پس فوم شل می شود و فرو می رود؟

زیر آن سفت است چون روی آن ننشستیم.

اگر غیر از کوسن، تشک ابری دیگر هم داشته باشیم چه؟

این هم به همین صورت، زیپ آن را باز کنید و پشت و رو کنید.

حالا تصور کنیم این راهکارها را امتحان کردیم ولی نتیجه نگرفتیم، چه راه حل های دیگری دارد؟

باید فوم را عوض کنم؟ تعمیر کنم؟ تکه های بیشتری توی آن اضافه کنم؟

اگر فوم هنوز سالم است، کوسن را برای تعمیرات مبل به مغازه می برید،

آن را تعمیر می کنند و با حالت پفکی بیشتری توی رویه می گذارند.

تشک های پشتی را چه باید کرد؟

من شخصا خیلی بدم می آید وقتی تشک ها افتاده و شل می شوند، شادابی ندارند.

دوست دارم روی تشک سرحال تکیه بدهم.

این مشکل چطور حل می شود؟ باید عوضش کنم یا نه؟

تشک ها خیلی به مشکل نمی خورند،

تنها مشکل آن ها این است که فوم داخل نشست می کند و بالای تشک خالی می شود،

در این صورت فقط باید بالای آن را پر کنید و به پایین فشار بدهید و مثل روز اول می شود.

خیلی عالی است، پس با کمترین هزینه و صرف وقت تعمیرات مبل درست و انجام می شود.


ن : تعمیرات مبل
ت : پنجشنبه 16 آذر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

مبلمان پس از گذر سال‌ها نيازمند بازسازي، نوسازی و تعمیرات مبل است. بنابراين هنگامي‌كه به دنبال وسايلي براي چيدمان خانه‌تان هستيد، موشكافانه به زوايا، اندازه و شكل كلي آن توجه كنيد، رويه و جنس آن را لمس كرده و به دقت به بررسي اتصالات، وزن و قيمت آن بپردازيد.مبلمان پس از گذر سال‌ها نيازمند بازسازي، تعمير و نوسازي است. بنابراين هنگامي‌كه به دنبال وسايلي براي چيدمان خانه‌تان هستيد، موشكافانه به زوايا، اندازه و شكل كلي آن توجه كنيد، رويه و جنس آن را لمس كرده و به دقت به بررسي اتصالات، وزن و قيمت آن بپردازيد.

روش‌هاي بازسازي مبلمان

يادتان باشد مبلماني كه تحت شرايط ايده‌آل تهيه و در بهترين و مناسب‌ترين نقطه خانه قرار داده مي‌شود، زماني فرسوده و كهنه خواهد شد يا با توجه به شرايط زندگي ساكنان منزل يا تصميم‌گيري‌هاي جديد، آماده تغيير شكل‌هاي كامل يا جزئي مي‌شود؛ در اين صورت بايد به فكر بازسازي مبلمان باشيد. حتي شايد بعد از مدت كوتاهي از شكل و سبك مبلمان‌تان خسته شويد و بخواهيد آن را تغيير دهيد.

روش‌هايي براي تعمیرات مبل وجود دارد كه در اين جا به متداول‌ترين و مهم‌ترين آن‌ها مي‌پردازيم. اين روش‌ها اغلب توسط خود سازندگان مبلمان يا طراحاني كه كار بازسازي انجام مي‌دهند صورت مي‌گيرد كه نيازمند صرف هزينه و دقت است. اما شما هم مي‌توانيد براي بهبود شرايط محيط مسكوني‌تان دست ‌به كار شويد و مبلماني متفاوت از آنچه داشته‌ايد، درست كنيد.

ابتدايي‌ترين و ساده‌ترين كارهايي كه براي مبلمان و نوسازي آن انجام مي‌شود، سمباده‌زني و رنگ مبلمان اعم از كاناپه، تختخواب، كابينت، بوفه،‌ كتابخانه، ميز تلويزيون و از اين قبيل است.

ابتدا قسمت‌هاي شيشه‌اي (در كتابخانه) يا پارچه‌اي (در كاناپه) و هر عضو اضافه ‌ديگري را جدا كنيد و با يك سمباده چوب تمامي قسمت‌هاي چوبي را سمباده بزنيد تا رنگ‌ زير ريخته شود و ناصافي‌ها از بين برود. در قسمت‌هايي كه آسيب‌ ديده يا شكاف يا سوراخي در آن به وجود آمده كمي بتونه استفاده كنيد و روي آن را هم دوباره سمباده بكشيد. براي كاري كه در منزل انجام مي‌دهيد يك رنگ آستري و سپس رنگ‌ نهايي كافي‌ست. گاه كشيدن سمباده بر روي چوب براي زدودن لايه ‌جلا كه با سيلر، كيلر يا روغن جلا اجرا شده و آوردن رنگ قبلي روي آن، جلوه‌اي هنري به كار مي‌بخشد كه با پوليش‌هاي فراوان كارگاه‌هاي مبل‌سازي تفاوت دارد.

در روشي ديگر به عوض كردن رويه مبلمان نياز داريم. اين كار براي كاناپه‌ها، تختخواب‌ها و صندلي‌هايي كه قسمت پارچه‌اي يا چرم‌كوب دارند مصداق پيدا مي‌كند. بدين صورت كه پارچه مبل يا صندلي را با پارچه جديد و نويي عوض مي‌كنيم. البته عوض كردن پارچه مبل در منزل كار سختي است اما براي صندلي‌ها در صورتي كه زيرسازي كفي صندلي به هم نخورده باشد مي‌توان كفي را از صندلي جدا كرده، مبل را با پارچه موردنظر روكش و دوباره در جاي خود ثابت كرد.

از ديگر مواردي كه در تعمیرات مبل به ما كمك مي‌كند و امروزه هم جايي در صنعت مبلمان به خود اختصاص داده است، تغيير افكت يا جلوه چوب مبلمان است. اين تغيير جلوه اغلب (و نه هميشه)، با رنگ انجام مي‌شود. مي‌توانيد يك يا دو عدد مبل كلاسيك نامرغوب و ارزان‌قيمت كه شبيه به مدل كلاسيك ساخته شده تهيه كنيد، به اين روش آن‌ را تغيير دهيد و دو عدد مبل كلاسيك آنتيك و باارزش بسازيد و در گوشه يا زاويه‌اي از فضا (مثل كنار شومينه) قرار دهيد. انواع وايت‌واش‌ها، ورق طلا (نقره، مس)‌ها و پتنيه‌هاي مختلف از اين‌گونه‌اند.


ن : تعمیرات مبل
ت : يکشنبه 30 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل ما با دو دهه فعالیت مستمر آماده ارائه خدمات زیر به همشهریان عزیز در کلیه مناطق تهران بزرگ میباشد. هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز با ارائه برترین کیفیت خدمات و برآورد مناسب ترین هزینه تعمیرات مبل است.

رویه کوبی و تعمیر انواع مبلمان اداری و منزل ( استیل، راحتی، تمام پارچه و...)

رنگ کاری مبلمان اداری، منزل و صنایع چوبی

فروش و تهیه پارچه مبلی

رویه کوبی کلاف ( فریم ) مبل نو

بازدید و مشاوره رایگان

تعمیرات مبل و رویه کوبی به چه منظور انجام می شود

یکی از نگرانی های افرادی که قصد تعمیر و رویه کوبی مبل و تعمیرات مبل خود را دارند اعتبار و تخصص کارگاهی است که میخواهند مبل خود را بدست انها بسپارند. تجربه ناخوشایند بسیاری از افراد و آشنایان دلیل عمده نگرانی های آنهاست و ما نیز تایید میکنیم که بسیاری از کارگاه های تعمیر مبل ، یک شبه و بدون کمترین تخصص و تجربه در زمینه رویه کوبی مبل شروع به کار کرده اند و بعضا از مواد اولیه ای استفاده میکنند که کمترین ارتباطی با مبلمان ندارد.

مو ، ضایعات کارخانجات نساجی ، تکه های موکت ، ضایعات پلاستیکی و ... مواردی است که بعضا در هنگام تعمیر مبل با آنها برخورد میکنیم و حرفی نمیماند مگر تاسف !

چرا رویه کوبی مبل ما ؟

تجربه ، تعهد به کار و کارفرما و استفاده از دانش استادکاران مجرب

استفاده از بهترین مواد اولیه ( فوم ، اسفنج ، پنبه و کرک ، ویسکوز ، فنر و تسمه

استفاده از تکنولوژی روز دنیا

برآورد هزینه کارشناسی شده

صرف زمان و دقت بر روی جزئیات کار

مشاوره و راهنمایی دقیق مشتریان

رویه کوبی مبل ما مفتخر است که در طول فعالیت خود همواره رضایت مشتریان خود را برآورده ساخته است. مشتریان عزیز شما میتوانید در هر لحظه به صورت حضوری شاهد چگونگی تعمیرات مبل خود باشید و از نحوه رویه کوبی و محتویات و مواد اولیه مورد استفاده در مبل خود اطمینان حاصل نمایید.


ن : تعمیرات مبل
ت : پنجشنبه 20 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

در روشي ديگر از تعمیرات مبل به عوض كردن رويه مبلمان نياز داريم. اين كار براي كاناپه‌ها، تختخواب‌ها و صندلي‌هايي كه قسمت پارچه‌اي يا چرم‌كوب دارند مصداق پيدا مي‌كند. بدين صورت كه پارچه مبل يا صندلي را با پارچه جديد و نويي عوض مي‌كنيم. البته عوض كردن پارچه مبل در منزل كار سختي است اما براي صندلي‌ها در صورتي كه زيرسازي كفي صندلي به هم نخورده باشد مي‌توان كفي را از صندلي جدا كرده، مبل را با پارچه موردنظر روكش و دوباره در جاي خود ثابت كرد.

از ديگر مواردي كه در بازسازي مبلمان به ما كمك مي‌كند و امروزه هم جايي در صنعت مبلمان به خود اختصاص داده است، تغيير افكت يا جلوه چوب مبلمان است. اين تغيير جلوه اغلب (و نه هميشه)، با رنگ انجام مي‌شود. مي‌توانيد يك يا دو عدد مبل كلاسيك نامرغوب و ارزان‌قيمت كه شبيه به مدل كلاسيك ساخته شده تهيه كنيد، به اين روش آن‌ را تغيير دهيد و دو عدد مبل كلاسيك آنتيك و باارزش بسازيد و در گوشه يا زاويه‌اي از فضا (مثل كنار شومينه) قرار دهيد. انواع وايت‌واش‌ها، ورق طلا (نقره، مس)‌ها و پتنيه‌هاي مختلف از اين‌گونه‌اند.

به عنوان مثال در روش‌ ورق طلا برای تعمیرات مبل از این روش استفاده خواهیم کرد: قسمت‌هاي چوبي مبل را طبق روش 1 آماده‌سازي كنيد، روي كار را رنگ روغني اُخرا بزنيد و يكي دو روز فرصت خشك شدن كامل به آن بدهيد. بعد چسب ورق طلا را كه در بازار موجود است روي كار بزنيد و حدود پنج دقيقه فرصت دهيد تا روي كار كاملا خشك شود. بعد ورق طلا را به دقت بر‌داريد و با قلم‌موي نرم يا پارچه بسيار نرم روي كار بچسبانيد. اگر قسمتي از رنگ اُخرا از زير و بين ورق‌هاي طلا مشخص شود ايرادي ندارد. روي ورق طلا مي‌توانيد شاپن قهوه‌اي سوخته با دستمال تنظيف بكشيد تا جلوه طلايي آنتيك به كار بدهد. براي نهايي كردن كار نيز روي آن لاك الكل بزنيد. به اين صورت مي‌توانيد مبلي با جلوه آنتيك داشته باشيد. اين روش براي قاب آينه‌هاي بزرگ و كنسول و ميزها هم به كار مي‌رود. در صورتي كه روي كار كنده‌كاري باشد مي‌توان آن را با آبي كپكي و كشيدن دستمال، كمي قديمي‌تر جلوه داد.

چهارمين روش، تكنيك «پاپيه ماشه» است. شايد اين اسم در كارهايي با حجم كوچك مثل قلمدان يا گلدان به گوشتان آشنا باشد. اما اين روش و روش‌هاي مشابه مي‌تواند يك صندلي كهنه و بلااستفاده را به يك شيء دوست‌داشتني و خاطره‌انگيز تبديل كند. اصل كار «پاپيه ماشه» چسب كاغذ و خرده‌هاي روزنامه است. در اين روش بايد سطح كار را كاملا با خرده‌هاي روزنامه بپوشانيد. به طوري كه از سطح كار فقط روزنامه به چشم آيد. اين كار را با سريش انجام دهيد كه چسب بسيار محكمي‌ست و كار را هم سبك و ترد مي‌كند. كار موردنظر را چند دور با خرده روزنامه بپوشانيد تا ضخامتي در آن به وجود آيد. بعد از خشك شدن كامل چسب‌ها، روي كار را با يك سمباده نرم صاف كنيد. در آخر بتونه بزنيد و بعد از خشك شدن سمباده بكشيد تا يك سطح صيقلي و شكننده به وجود آيد. حال مي‌توانيد روي آن را رنگ كنيد يا نقاشي زيبايي بكشيد و يك صندلي با نقش و نگار موردعلاقه خودتان داشته باشيد. در ادامه مقالات بیشتری را درباره تعمیرات مبل برای شما خواهیم نوشت. با


ن : تعمیرات مبل
ت : سه شنبه 4 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر

مبلمان پس از گذر سال‌ها نيازمند بازسازي، تعمیرات مبل و نوسازي است. بنابراين هنگامي‌كه به دنبال وسايلي براي چيدمان خانه‌تان هستيد، موشكافانه به زوايا، اندازه و شكل كلي آن توجه كنيد، رويه و جنس آن را لمس كرده و به دقت به بررسي اتصالات، وزن و قيمت آن بپردازيد.مبلمان پس از گذر سال‌ها نيازمند بازسازي، تعمير و نوسازي است. بنابراين هنگامي‌كه به دنبال وسايلي براي چيدمان خانه‌تان هستيد، موشكافانه به زوايا، اندازه و شكل كلي آن توجه كنيد، رويه و جنس آن را لمس كرده و به دقت به بررسي اتصالات، وزن و قيمت آن بپردازيد.

روش‌هاي بازسازي مبلمان

يادتان باشد مبلماني كه تحت شرايط ايده‌آل تهيه و در بهترين و مناسب‌ترين نقطه خانه قرار داده مي‌شود، زماني فرسوده و كهنه خواهد شد يا با توجه به شرايط زندگي ساكنان منزل يا تصميم‌گيري‌هاي جديد، آماده تغيير شكل‌هاي كامل يا جزئي مي‌شود؛ در اين صورت بايد به فكر تعمیرات مبل باشيد. حتي شايد بعد از مدت كوتاهي از شكل و سبك مبلمان‌تان خسته شويد و بخواهيد آن را تغيير دهيد.

روش‌هايي براي بازسازي (Remodeling) مبلمان وجود دارد كه در اين جا به متداول‌ترين و مهم‌ترين آن‌ها مي‌پردازيم. اين روش‌ها اغلب توسط خود سازندگان مبلمان يا طراحاني كه كار بازسازي انجام مي‌دهند صورت مي‌گيرد كه نيازمند صرف هزينه و دقت است. اما شما هم مي‌توانيد براي بهبود شرايط محيط مسكوني‌تان دست ‌به كار شويد و مبلماني متفاوت از آنچه داشته‌ايد، درست كنيد.

ابتدايي‌ترين و ساده‌ترين كارهايي كه براي مبلمان و نوسازي آن انجام مي‌شود، سمباده‌زني و رنگ مبلمان اعم از كاناپه، تختخواب، كابينت، بوفه،‌ كتابخانه، ميز تلويزيون و از اين قبيل است.

ابتدا قسمت‌هاي شيشه‌اي (در كتابخانه) يا پارچه‌اي (در كاناپه) و هر عضو اضافه ‌ديگري را جدا كنيد و با يك سمباده چوب تمامي قسمت‌هاي چوبي را سمباده بزنيد تا رنگ‌ زير ريخته شود و ناصافي‌ها از بين برود. در قسمت‌هايي كه آسيب‌ ديده يا شكاف يا سوراخي در آن به وجود آمده كمي بتونه استفاده كنيد و روي آن را هم دوباره سمباده بكشيد. براي كاري كه در منزل انجام مي‌دهيد يك رنگ آستري و سپس رنگ‌ نهايي كافي‌ست. گاه كشيدن سمباده بر روي چوب براي زدودن لايه ‌جلا كه با سيلر، كيلر يا روغن جلا اجرا شده و آوردن رنگ قبلي روي آن، جلوه‌اي هنري به كار مي‌بخشد كه با پوليش‌هاي فراوان كارگاه‌هاي مبل‌سازي تفاوت دارد.

در مقاله بعدی ادامه مراحل تعمیرات مبل را مطالعه بفرمایید.


ن : تعمیرات مبل
ت : سه شنبه 4 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر